Zahajovací turnaj 2014

.

První klubový turnaj Golf & Country Clubu Mstětice, který byl otevřený všem golfistům a golfistkám, se konal 5. dubna 2014. Na startu se sešlo celkem 96 hráčů. Hrálo  se systémem Stableford, s postupným startem z jamky č. 1. První flight vyrazil na hřiště v 9 hod. Soutěžilo se dvou kategoriích – junioři 0 – 54 a společná 0 – 54. Protože šlo o první start sezóny hrálo se pouze na zlepšení hendikepu – žádný hráč si tedy během tohoto prvního turnaje hendikep nemohl zhoršit. Počasí golfistům přálo – nepršelo, nefoukalo a bylo poměrně teplo.

První místa v juniorské kategorii obsadili jen hráči klubu: 1. Vrba Štěpán – 42 bodů, 2. Fron Jakub – 37 bodů, 3. Tregner Jakub 32 bodů. Gratulujeme!!!

Ve společné kategorii však všechna medailová místa patřila hostům  z jiných klubů: 1. Zuzčák Martin – 79 bodů, 2. Vltavský Jan – 44 bodů,  3. Kalenda Jan – 38 bodů. Za pozornost stojí neuvěřitelných 79 stablefordových bodů a snížení hendikepu o 30 ran. Gratulujeme!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Golf se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.