Zahajovací klubový turnaj ve Mstěticích

Zahájení golfové sezóny je pro každé hřiště i pro každého hráče malý svátek. Všichni jsme už natěšení na novou sezónu a těšíme se na první turnaje, až budeme moci zužitkovat, co jsme přes zimu natrénovali.

OPEN 2013 OPEN

Právě tak se jmenoval první klubový turnaj Golf & Country Clubu Mstětice, který se konal 14. dubna 2013. Turnaj byl po přednostním přihlášení členů klubu otevřen i dalším zájemcům. Na startu se sešla rovná stovka golfistů a golfistek. Hrálo  se systémem Stableford, postupný start z jamky č. 1 a č.10, první flighty vyrazily na hřiště v 9 hod. Soutěžilo se dvou kategoriích – junioři 0 – 54 a společná 0 – 54. Protože šlo o start sezóny hrálo se pouze na zlepšení hendikepu – žádný hráč si tedy během tohoto prvního turnaje hendikep nemohl zhoršit. Počasí golfistům přálo – nepršelo, nefoukalo, ráno a večer se ukázalo i sluníčko.

První místa v juniorské kategorii patřila hráčům a hráčkám klubu: 1. Volenec Jan – 52 bodů, 2. Pospíšilová Nikol – 44 bodů, 3. Fron Jakub 43 bodů. Gratulujeme!!!

Ve společné kategorii zvítězili: Procházková Alena -3 bodů, 2. Hejduk jun. Petr – 38 bodů,  3. Černý Jana – 38 bodů. Gratulujeme!!!

Den otevřených dveří

14. dubna 2013 byl pro všechny zájemce o golf, včetně dětí, uspořádán den otevřených dveří. Zcela zdarma měli všichni možnost vyzkoušet si golf pod vedením profesionálních trenérů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Golf se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.